Sıkça Sorulan Sorular

Bazı scriptlerimiz domaine lisanslı olup, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte verilen adrese lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Çoğu scriptimiz de lisanslama işlemi yapılmamaktadır. Tek ödeme ile istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz fakat satışını yapamazsın.

Scriptlerimizi bir kere ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz. Aylık yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.

Scriptlerimizi herhangi bir hosting hesabında barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Olmayan hostingler için de firmaya talep oluşturursanız aynı gün içinde kuracaklardır.

Scriptlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linkler demo amaçlı eklenir. Değiştirip veya silmekte özgürsünüz.

Her müşterimize satış sonrası 1 ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Kodlama da ve programlama da oluşacak problemlerinizi phpscripsatis@gmail.com eposta adresimize veya iletişim telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bildiriniz. 
 

Scriptimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığı yapmaktayız. Sıfırdan size özel bir tema ya da modül için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Halihazırda bir hosting paketiniz varsa, Havale/EFT ile ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra sitemizin iletişim sayfasında bulunan Ödeme Bildirimi konulu formu doldurunuz. Ardından phpscripsatis@gmail.com adresine (sipariş verdiğiniz email adresinden), veya whatsapp iletişim numaramıza (sipariş verdiğiniz telefon numaranızdan) ftp ve hosting panel bilgilerinizi gönderiniz. Mesai saatlerinde en kısa sürede kurulumunuz tamamlanacaktır. Kurulum istemezseniz dosyaları sipariş verirken belirmiş olduğunuz eposta adresinize göndereceğiz.

Php Script Satış Ekipi olarak mesai saatlerimiz içerisinde sipariş verdiğiniz scriptler aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir. Özel ve acil durumlarda mesai saatleri dışında lütfen eposta veya whatsapp numaramızdan iletişime geçiniz.