HİZMETLERİMİZ

Yazılım ekibimiz kodlama dili olarak PHP, veritabanı olarak MySql kullanmaktadır.

Sitemizde yer alan hazır scriptlerin yanı sıra;

Web Tabanlı Yazılım Kurulumu

Satın aldığınız Php scriptlerin web sayfanıza kurulumunu ve veritabanı bağlantısını sağlayıp çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Php Tabanlı Yönetim Paneli Uygulaması

Türkiyede kurumsal veya bireysel web sitelerini incelediğimizde bir çoğunun sabit (statik) sayfalarla hazırlanmış olduğunu görmekteyiz. Ancak bir çok şirket kendi web sitesini panel üzerinden yönetmek ve güncel tutmak istemektedir. Php Script yazılım ekibi ile web sitelerinizi dinamik olarak hazırlıyor ve sitenin neredeyse tamamını site sahibi tarafından güncellenebilir hale getiriyoruz. Bu sayede sitenizi aktif ve güncel tutabiliyorsunuz.

Kendi hazırlamış olduğunuz veya hazır olarak satın aldığınız Html/Css web sayfası tasarımlararınıza yönetim paneli giydirmesi yapmaktayız.

Panel eklenebilecek tasarım örnekleri

* Kişisel Web Sayfaları

* Orta Ölçekli Kurumsal ve Firma Tanıtım Siteleri

* Orta Ölçekli Ürün Tanıtım ve Satış Siteleri

Satış Ortaklığı %40 İNDİRİMLİ

Bu servisimiz; hazır scriptlerimizi anlaşmalı olarak satın alan ve kurulum hizmetini bize bırakan hosting, web tasarım firmaları veya freelancer olarak çalışan meslektaşlarımız gibi.. herkese açıktır.

Satış Ortaklığı Anlaşması yapan her müşterimiz scriptlerimizi belirtilen fiyatın NET %40 altında alabilirler.

Ayrıca tamamen kendi yazılımcılarımız ile geliştirdiğimiz hazır sistemleri yine aynı yazılım alt yapıları ile hazırlayıp, uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.


Mesai Saatlerimiz

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma:09:30-18:30

Cumartesi:10:00-13:00

Pazar:Tatil