SIK SORULANLAR

1- Scriptleri istediğimiz kadar domainde kullanabilir miyiz?

Bazı Scriptlerimiz domaine lisanslı olup, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte verilen adrese lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Çoğu Scriptimiz de domaine lisanslama işlemi yapılmamaktadır. Tek ödeme ile istediğiniz kadar domainde kullanabilirsiniz, fakat satışını yapamazsınız!2- Script satın aldığımda, aylık, senelik ödemem gereken bir tutar var mı?

Scriptlerimizi bir kere ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip olursunuz. Aylık yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.3- Scriptleri istediğim sunucuda barındırabilir miyim ?

Scriptlerimizi herhangi bir hosting hesabında barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Olmayan hostingler için de firmaya talep oluşturursanız aynı gün içinde kuracaklardır.4- Scriptlerin altında ve panelde bulunan (copyright) yazısını silebilir miyiz?

Scriptlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi, sipariş verirken 10 TL ek ücret ödeyerek silebilir, istediğiniz gibi kendi linklerinizi koyabilirsiniz.5- Scripti satın aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz ?

Scriptlerimizi satın alan her müşterimize 1 ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı phpscriptedit@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.6- Scriptlere özel modül ya da tasarım yapıyor musunuz ?

Scriptimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığı yapıyoruz. Sıfırdan size özel bir tema ya da modül için lütfen phpscriptedit@gmail.com adresine mail atınız.7-Scripti satın aldım ne yapmam gerekiyor ?

Hostunuz var ise, ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, kredi kartı ile online olarak ödeme yapmadıysanız, eft havale ile ödeme yaptıysanız sitemizin iletişim sayfasında bulunan Ödeme Bildirimi konulu formu doldurunuz. Ardından phpscriptedit@gmail.com adresine, sipariş verdiğiniz email adresinden ftp ve cpanel bilgilerinizi gönderiniz. Mesai saatlerinde 1 saatte kurulumunuz tamamlanacaktır. Dilerseniz, dosyaları size de gönderebiliriz kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz.8- Verdiğim script siparişi ne zaman teslim edilir?

Php Script Satış Ekipi olarak mesai saatlerimiz içerisinde sipariş verdiğiniz scriptler aynı gün mesai bitimine kadar cd ile adresinize kargolanır. Mesai saatleri dışında bir sonraki gün mesai saatleri içinde kargoya teslim edilir.


Mesai Saatlerimiz

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma:09:30-18:30

Cumartesi:10:00-13:00

Pazar:Tatil