G Blog Firma Tanıtım Scripti v1

G Blog Firma Tanıtım Scripti v1
Yazılım Dili : PHP

Ürün Kodu : -

Satış Durumu : Ücretsiz

Kurulum Bedeli : 25.00 TL

Dosyayı ücretsiz indirebilirsiniz


Hata: Dosyayı indirebilmek için tarayıcınızına JavaScript izni vermeniz gerekmektedir!

Yönetim Panelli G'Blog Firma Tanıtım Scripti

Bir kaç yıl önce geyik.com.tr tarafından hazırlanıp ücretsiz olarak dağıtılan firma ve ürün tanıtım scripti. Yazılım eski olduğundan teknolojik bir alt yapısı bulunmamaktadır.

Php diline merak saran ve kendini bu tarz hazır kodlamalarla geliştirmek isteyen arkadaşlar için tekrar paylaşıyoruz.

Scripti ürün tanıtım siteleriniz için kullanabilirsiniz. Kategori ve alt kategori özelliği bulunmaktadır.

Kurulum hakkında bilgi verelim;

Script klasörleri içinde 3 adet ayar.php dosyası mevcut. 1.anadizinde, 2.admin klasörü ve 3.login klasörü içindedir. Bu ayar.php dosyalarını açıp veritabanı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. SQL klasörü içindeki veritabanı yedeğini oluşturduğunuz veritabanına aktardıktan sonra kurulum tamamlanmış olacaktır. Ekstra olarak sunucunuz klasör izni isteyebilir. Siteye resim yüklemede sorun yaşayacak olursanız admin klasörü içinde bulunan resimler, rresim ve uresim klasörlerine CHMOD 777 izni verin. CHMOD hakkında bilgi sahibi değilseniz BURAYA tıklayarak google'da fikir edinebilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyunuz...

Ücretsiz scriptlerin garantisi yoktur ve destek vermemekteyiz, lütfen soru sormayınız. Demosu olmayan ücretsiz scripte ait dosyayı indirip kendiniz inceleyiniz. Kurulum yapılmasını istediğiniz taktirde yukarıdaki 'Kurulum Bedeli' fiyatı geçerlidir!